Skip to content

Vay canına! WhatsApp Aero ile WhatsApp arasında farklar var!

  WhatsApp Aero

  WhatsApp Aero Resmi

  Resmi Web Sitesi: aerows.org(EN), whatsaero.org(BR), whatsapaero.org(TR)

  WhatsApp Aero’yu biliyor musunuz? Sevgili arkadaşlar. WhatsApp Aero APK, WhatsApp’ın değiştirilmiş bir sürümüdür. WhatsApp’ın bugün dünyanın en popüler mesajlaşma platformlarından biri olduğunu hepimiz biliyoruz. Şimdi WhatsApp Aero da yavaş yavaş daha genç kalabalığı çekiyor. Aralarında büyük bir fark var. WhatsApp Aero, kullanıcıları daha fazla yaratıcılık ve seçim özgürlüğü ile güçlendiriyor.

  Aralarındaki farkların ne olduğunu bilmek ister misiniz? Gelin ve görmek için beni takip edin!

  Benzersiz özelleştirme

  Resmi WhatsApp uygulaması, özelleştirme söz konusu olduğunda önemli sınırlamalara sahiptir. Şu anda kullanıcılara yalnızca iki tema sunuyor: resmi tema ve gece modu. Ancak WhatsApp Aero, özelleştirme açısından oyunun çok ilerisinde ve kullanıcıların temaları, arka planları, yazı tiplerini, sohbet balonlarını ve daha fazlasını beğenilerine göre değiştirmelerine olanak tanıyor. Bir başka harika özellik de, görünen simgeyi farklı bir renge bile değiştirebilmenizdir.

  Medya dosyası paylaşımı

  WhatsApp Aero’nun medya dosyası paylaşma özelliği sizi kesinlikle şaşırtacak! Bildiğiniz gibi, WhatsApp tek seferde çok sayıda resim gönderemiyor, video gönderme konusunda büyük bir sınırı var. WhatsApp Aero’da tek seferde 90 resim paylaşabilir ve 700MB boyuta kadar video gönderebilirsiniz. Uygulama ayrıca 30 saniyeye kadar durum göndermenize de izin veriyor! Öyleyse ne bekliyorsunuz, WhatsApp Aero’yu şimdi indirin ve deneyimleyin!

  Zengin gizlilik özellikleri

  WhatsApp Aero son sürümü kullanıcılara çok sayıda gizlilik seçeneği sunuyor. Bu kesinlikle WhatsApp için ileriye doğru atılmış büyük bir adım. WhatsApp Aero’da çevrimiçi durumunuzu gizleyebilir, mavi tiki gizleyebilir, son görülmeyi gizleyebilir, sohbet ekranını gizleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Artık WhatsApp Aero’da biri sizi gözetliyor mu diye endişelenmenize gerek yok ve artık arkadaşlarınızın mesajlarına göz atıp hemen yanıt vermeniz gerekmiyor. Dahası, profilinizi ve fotoğraflarınızı gizleme seçeneğine de sahipsiniz.

  Mesaj gönderme zamanını ayarlayın

  Bu özellik kullanıcılar için büyük kolaylık sunuyor. Artık arkadaşlarınıza dilek göndermek için belirli bir zamanı beklemek zorunda değilsiniz. İçeriği ve ne zaman gönderileceğini önceden ayarlayabilir ve belirli kişileri ve grupları seçebilirsiniz. Buna ne dersiniz? Kulağa harika gelmiyor mu!

  Anti-iptal

  Arkadaşınız bir mesaj gönderdiğinde ve okumaya vaktiniz olmadığında, mesaj reddedilir. Mesajın ne hakkında olduğunu merak ediyor olmalısınız. Bu özellik hakkında ilginç olan şey, arkadaşlarınızın geri çektiği mesajları görüntülemenize izin vermesidir. Bu, resmi WhatsApp’ın yapamadığı bir şeydir.

  Yukarıdakiler, WhatsApp Aero ve WhatsApp arasındaki işlevsellik açısından temel farklılıklardır. Hala keşfetmenizi bekleyen birçok farklılıkları var.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *